Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Hubení (dezinsekce) hmyzu

Hubení (dezinsekce) hmyzu

Víte, že některé druhy hmyzu svépomocí nevyhubíte?

Hubení hmyzu od profesionálního deratizátora–dezinsektora se zárukou. Rychle, levně, diskrétně. Profesionální deratizátor a dezinsektor má k dispozici účinnější prostředky na hubení hmyzu, než se dají běžně koupit v maloobchodní síti.

Je také nezbytné k hmyzu přistupovat systematicky. Tedy zmapovat výskyt, zjistit chyby, možnosti, provést samotnou likvidaci a zkontrolovat úspěšnost eliminace hmyzu…

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
Likvidace a hubení hmyzu – Lábus Brno
Likvidace a hubení hmyzu – Lábus Brno

Související články

Znalostní báze

Mravenci faraoni mají světle žlutou až červenou barvu s černými znaky na trupu. Jsou velcí pouze okolo 2 mm – to jim ale neubírá na nebezpečnosti. Tento druh mravenců se do našich domovů díky své velikosti dostane velmi snadno. Jak na mravence faraony?
Drobný tmavý brouček s výrazným "nosem", to je pilous černý. Miluje obilniny, luštěniny nebo třeba suché pečivo. Jde o neobyčejně vytrvalého škůdce, který vydrží až tři měsíce bez potravy, umí se dobře skrývat a dokonce odolává i mrazu a vodě. Zkrátka jej nelze utopit.
O víkendu jedete na svou milovanou chatu. Chcete načerpat sílu, klid a být blíž přírodě. Co když vám je ale příroda blíž, než byste chtěli? O čem je řeč? O nemilém návštěvníkovi dřevin – o červotoči. Drobný ale nepříjemný škůdce nese jméno červotoč spížní.
Octomilky jsou malé, ale obtížné. Jak se s nimi vypořádat? Drobné mušky, které zná snad každý z nás, měří jen asi 2 milimetry, přesto však octomilka obecná dokáže znepříjemnit život v domácnosti.
U nás je nejrozšířenější rus domácí. Je 11-15 mm velký. Přes den se skrývá ve škvírkách, po setmění vylézá a hledá potravu. Živí se odpadky ale ožírá i papír, kůže atd. Rozmnožuje se po celý rok. Samice klade kolem 30 vajíček. Jedním z největších nebezpečí pro člověka jsou alergie. Alergeny jsou obsaženy ve výkalech, výměšcích, zbytcích těl.
Molice jsou drobný, bílý, okřídlený hmyz, se dvěma páry křídel. Molice se živí rostlinnými šťávami. Saje obvykle na spodní straně listů, rostlinu tím poškozuje a ta následně uvadá. Nejčastěji si pochutnávají na rajčatech, okurkách, paprikách a na okrasných rostlinách. Molice jsou rozšířené po celém světě a způsobují v zemědělství velké problémy.
Nedoporučujeme likvidovat hnízda svépomocí, ale zavolat profi firmu, která je na tuto práci specializovaná (má včelařský oblek a je patřičně vybavena). Proč?
Vesele si žijete v domě či v bytě, nakupujete, uklízíte, ale jednoho dne si všimnete, že s vámi bydlí podivní motýlci. Tak si poletují po místnostech, když je zasáhnete plácačkou, často si uděláte na zdi černý flek – prostě vám znepříjemňují život. Kdo jsou a kde se berou? Jsou to moli, kteří patří mezi škůdce. Zbavit se jich je běh na dlouhou trať. Pojďme si je v krátkosti představit.
Brouci v domácnosti! Rozhodně nepříjemný úkaz, o kterém ostatní členy rodiny informuje hlasitý výkřik paní domu. Jak se zbavit moučných molů, švábů či jiných brouků? Vzhledem k aktuálnímu trendu pojídání hmyzu bychom vám mohli poradit – snězte brouky dřív, než vám zamoří celý byt!

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus