Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Hubení blech

Hubení blech

Mít doma blechy je asi tak příjemné jako mít doma štěnice.

Blechy mohou přenášet nebezpečné mikroorganizmy, štípance od tohoto krvelačného tvorečka dlouho a nepříjemně svědí. Do domácnosti vám blechu nejčastěji přinesou psi a kočky. Není pravdou, že zvířecí blechy na člověka nejdou. Pokud vás kousne blecha, ani zkušený lékař to často nemusí poznat.

Hubení blech je například v porovnání se štěnicemi o poznání snadnější. Blechy jsou mnohem méně rezistentní proti postřikům.

Volně dostupné prostředky proti blechám jsou většinou nefunkční, obsahují velmi málo účinné látky.

Proto potřebujete ddd firmu, která používá profesionální postřiky, které zahubí všechna vývojová stádia. Zásadní je také velmi pečlivý úklid a dezinsekce. Likvidaci (deratizaci) blech děláme nejen v domech a bytech, ale také např. Ve školách a nemocnicích.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Nejčastější dotaz z naší poradny o blechách.

Otázka: Dobrý den, mám podezření na zamoření bytu blechami (každou chvíli se objevují na posteli a jinde). Jsme už naprosto bezradní. Pravděpodobně pocházejí ze 2 psů, které si koupili nájemníci. Těch psů se zbavím, ale chtěl bych se zeptat co s tou havětí a zda je možné poznat jejich zdroj (zda to jsou opravdu ti psi nebo jinak). Děkuji.

Odpověď: Blecha je velice odolný hmyz, který má vývoj z vajíčka, což je problém při likvidaci z důvodu velké odolnosti vajíčka vůči všem přípravkům, z toho důvodu je potřeba zvolit nějaký z profesionálních přípravků s dlouhým reziduálním účinkem a doporučujeme dezinsekci po měsíci zopakovat, abychom zasáhli všechna vývojová stádia, po provedení dvou dezinsekcí dáváme záruku. Blecha zvířecí může na člověku bez problému cizopasit. Většinou začnou cizopasit na člověku po úmrtí zvířete (kočka, pes, morče).

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus