Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás

Dezinsekce škol a školek v Brně a okolí

Jistě si dokážete představit, jak otravný dokáže být hmyz. A nejen to! Prostřednictvím hmyzu se přenáší i nebezpečné infekce. Naše firma provádí dezinsekce (likvidace hmyzu) v prostředích, kde se nejčastěji pohybují děti, to znamená, že poskytujeme odborné služby dezinsekce škol, dezinsekce školek a dezinsekce ostatních školských institucí v Brně a okolí. Uděláme z vaší školky či školy opět hygienické a bezpečné místo pro děti.

S jakým hmyzem vám můžeme při dezinsekci školy pomoci?

  • naše služba „dezinsekce škol a školek Brno“ vám vyřeší problémy se štěnicemi, šváby, vosami, sršni a dalšími druhy hmyzu

  • dokážeme vám pomoci i s dezinsekcí pavouků nebo přemnožením mravenců, ať už jde o vnitřní či venkovní prostory

  • v rámci dezinsekce školek a škol vás si dokážeme poradit i s blechami nebo jinými parazity

  • najdeme místa, kde se hmyz vyskytuje a navrhneme opatření, jak situaci předejít

Proč zvolit službu „dezinsekce školských institucí Brno“?

Věříme našim efektivním postupům. Při dezinsekci škol a školek používáme moderní techniku, máme zkušené zaměstnance a letité zkušenosti. Ať už jde o dezinsekci škol nebo dezinsekci školek, postupujeme obzvláště pečlivě. Jsme pozorní a dezinsekce pod našim dohledem probíhá důsledně. Spokojenost našich zákazníků je naší největší motivací a posláním.

Rychlost zásahu hraje při dezinsekci školských institucí důležitou roli a je předpokladem úspěšného dezinsekčního zásahu. Pokud máte s hmyzem problém, ozvěte se nám a my se co nejdříve pustíme do dezinsekce školy či dezinsekce školky. Pomůžeme vám a přijedeme provést dezinsekci v co nejbližším termínu.

Služba „dezinsekce škol a školek Brno“ je diskrétní. Mlčenlivost je v případě dezinsekce školských institucí samozřejmostí. Nemusíte se obávat nežádoucí pozornosti, kterou by dezinsekce školy a dezinsekce školky mohla vyvolat. O tom, že to s diskrétností myslíme vážně, svědčí i skutečnost, že naše vozy nejsou opatřeny žádným polepem.

Při realizaci se řídíme pravidly:

  • spolehlivost a efektivnost služby „dezinsekce škol a školek“

  • rychlost „dezinsekce škol a školek“

  • diskrétnost „dezinsekce škol a školek“

Jak služba „dezinsekce školských institucí Brno“ probíhá?

Jde o prostředí, ve kterém se pohybují děti. Dezinsekce probíhá s ohledem na tuto skutečnost. Například hubení mravenců probíhá pomocí nástrah, které splňují přísné ekologické normy. S pavouky si poradíme díky speciálnímu insekticidu v malém množství. Šetrné a osvědčené postupy aplikujeme jak v případě služby „dezinsekci škol Brno“, tak samozřejmě i při „dezinsekci školek Brno“.

Máte-li podezření na výskyt hmyzu ve vaší škole či školce, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím on-line formuláře a objednejte si službu „dezinsekce školských institucí Brno“.

Pro úspěšný dezinsekční zásah je důležité jednat rychle. Jsme tu pro vás, neváhejte a oslovte nás.

Deratizace Labus – váš specialista na dezinsekci škol a školek.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus