Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Hubení mravenců Farao

Hubení mravenců Farao

Kolik už vás stálo hubení mravenců svépomocí?

Víte, že na každý druh platí něco jiného? Víte, že pokud se chcete mravenců zbavit natrvalo, musíte zlikvidovat celý rod včetně královny?

Jak se mravenců faraónů spolehlivě zbavit?

Bez odborné firmy to zřejmě nepůjde. Kvalitní přípravek totiž v drogerii nekoupíte. Likvidace je navíc velmi specifická. Insekticidy ve formě postřiku jsou v boji proti faraonům neúčinné. Řešením jsou jen a pouze speciální gelové nástrahy.

Od mravenců vám pomůže zkušený deratizátor Kontaktujte mne na telefonu +420 608 717 722. Můžete také psát přímo na email info@deratizace-labus.cz. Poradím Vám, doporučím to nejlepší řešení.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Otázka: Dobrý den. Poraďte mi, mám v rod.domě mravence, nejsou to faraoni. Jak a čím se jich zbavit. Děkuji.

Odpověď: Pokud to není mravenec faraon, tak je to převážně mravenec obecný, který se hubí úplně jinou metodou než mravenec faraon. Mravenec obecný se hubí barierovým postřikem kolem všech zdí v celém domě. Postřik není potřeba opakovat, a dáváme na provedenou dezinsekci záruku.

Víte, že….

Mravenec faraon je nebezpečný zejména vinou roznášení chorob a kontaminace potravin. Nelze jej hubit insekticidy, toto počínání je rozežene po celém objektu. Mravenci, jež přijdou do kontaktu s kontaminovanou plochou, donesou do hnízda na svých tělíčkách použitou chemikálii a otráví královnu. V objektu může být hnízd mnoho, proto je třeba návnadu rozmístit na různá místa.

 

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus