Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Hubení štěnic

Hubení štěnic

MÁTE DOMA ŠTĚNICE? Hubení štěnic spolehlivě!

Snažili jste se štěnice zlikvidovat sami? Nebo jste chtěli ušetřit a dezinsekce (hubení štěnic) proběhla nedůsledně? Jedině komplexní profesionální zásah vám pomůže.

Dostaneme je všechny! Poradíme vám s prevencí, abyste se do podobné situace už nedostali.

Štěnice hubíme již téměř 20 let a naše zkušenosti vám budou ku prospěchu. Provádíme hubení štěnic, ochranu proti hmyzu. Rychle, levně, diskrétně.

Štěnice je velice obtížný hmyz. Živí se krví. Obvykle žerou v noci, přes den jsou zalezlé v různých trhlinách, štěrbinách. Štěnice se mohou objevit i v místech, kde je „absolutní“ čistota. Štěnice se k vám dostanou jednoduše migrací od sousedů nebo zavlečením. Proto mít doma štěnice není žádná ostuda.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Deratizace Labus vám nabízí 100% záruku kvality na desinsekci štěnic.

Pokud námi aplikované 3 postřiky nezaberou, další naše zákroky máte ZDARMA až do té doby, než bude váš domov dokonale čistý. Pokud máte štěnice v bytě, ideální pro postřik je tzv. křížová metoda. Dezinsekce se provádí u vašich sousedů na patře + sousedi nad a pod vámi.

 

Poslední dotazy z poradny. Pokud máte podobný problém, kontaktujte nás, poradíme vám.

Otázka: Dobrý den, potřeboval bych se zbavit štěnic. Jedná se o dvoupokojový byt v paneláku. Vyskytují se v obou pokojích. Přišel jsem na ně cca před třemi měsíci. Zkoušel jsem postřiky proti hmyzu (včetně štěnic), ale nepomohlo to, stále tu jsou. Denně jich najdu a pobiju cca 2-5. Co poradíte? Díky. M. H.

Odpověď: Dobrý den. Na štěnice bohužel neexistují žádné volně prodejné přípravky které by byly účinné. Je potřeba poptat hlavně firmu, která tomu rozumí a používá kvalitní přípravky na profesionální úrovni, které jsou sice dražší ale účinné. Důležité je také objevit ohnisko (zdroj) štěnic, které může být hlavně v posteli, pod obrazy, garnýží, pod tapetami, obložení kolem postele, knihovna u postele, poličkami, lištami, štěnice se drží hlavně v posteli a do vzdálenosti 3 m od postele, pokud se přemnoží, tak migruje do ostatních pokojů a velice často i do okolních bytů. Dezinsekce je potřeba po měsíci opakovat a doporučujeme provedení dezinsekce 3x. Potom Vám dáme na provedenou dezinsekci záruku.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus