Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Hubení štěnic

Hubení štěnic

MÁTE DOMA ŠTĚNICE? Hubení štěnic spolehlivě!

Snažili jste se štěnice zlikvidovat sami? Nebo jste chtěli ušetřit a dezinsekce (hubení štěnic) proběhla nedůsledně? Jedině komplexní profesionální zásah vám pomůže.

Dostaneme je všechny! Poradíme vám s prevencí, abyste se do podobné situace už nedostali.

Štěnice hubíme již téměř 20 let a naše zkušenosti vám budou ku prospěchu. Provádíme hubení štěnic, ochranu proti hmyzu. Rychle, levně, diskrétně.

Štěnice je velice obtížný hmyz. Živí se krví. Obvykle žerou v noci, přes den jsou zalezlé v různých trhlinách, štěrbinách. Štěnice se mohou objevit i v místech, kde je „absolutní“ čistota. Štěnice se k vám dostanou jednoduše migrací od sousedů nebo zavlečením. Proto mít doma štěnice není žádná ostuda.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Deratizace Labus vám nabízí 100% záruku kvality na desinsekci štěnic.

Pokud námi aplikované 3 postřiky nezaberou, další naše zákroky máte ZDARMA až do té doby, než bude váš domov dokonale čistý. Pokud máte štěnice v bytě, ideální pro postřik je tzv. křížová metoda. Dezinsekce se provádí u vašich sousedů na patře + sousedi nad a pod vámi.

 

Poslední dotazy z poradny. Pokud máte podobný problém, kontaktujte mne, poradím vám.

Otázka: Dobrý den, potřeboval bych se zbavit štěnic. Jedná se o dvoupokojový byt v paneláku. Vyskytují se v obou pokojích. Přišel jsem na ně cca před třemi měsíci. Zkoušel jsem postřiky proti hmyzu (včetně štěnic), ale nepomohlo to, stále tu jsou. Denně jich najdu a pobiju cca 2-5. Co poradíte? Díky. M. H.

Odpověď: Dobrý den. Na štěnice bohužel neexistují žádné volně prodejné přípravky které by byly účinné. Je potřeba poptat hlavně firmu, která tomu rozumí a používá kvalitní přípravky na profesionální úrovni, které jsou sice dražší ale účinné. Důležité je také objevit ohnisko( zdroj ) štěnic, které může být hlavně v posteli, pod obrazy, garnýží, pod tapetami, obložení kolem postele, knihovna u postele, poličkami, lištami, štěnice se drží hlavně v posteli a do vzdálenosti 3 m od postele, pokud se přemnoží, tak migruje do ostatních pokojů a velice často i do okolních bytů. Dezinsekce je potřeba po měsíci opakovat a doporučujeme provedení dezinsekce 3 x potom Vám dáme na provedenou dezinsekci záruku.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus