Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Hubení (deratizace) hlodavců

Hubení (deratizace) hlodavců

Zajistíme hubení hlodavců (hryzci, hraboši, krysy) v rodinných domech, hotelích, školách, potravinářských provozech.

Provádíme hubení hlodavců a preventivní ochranu. Rychle, levně, diskrétně.Máte doma nebo na zahradě hlodavce a nemůžete se jich zbavit? Podívejte se do naší poradny nebo nás kontaktujte na telefonu +420 608 717 722. Můžete také psát přímo na email info@deratizace-labus.cz. Poradíme Vám, doporučíme to nejlepší řešení.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Nejčastější hlodavci, které řešíme v rámci služby "hubení hlodavců":

Krysa obecná není v Česku příliš rozšířená. Může ale přenášet infekční choroby. Krysy nejsou hrozbou jen pro člověka, ale i pro domácí zvířata – přenáší např. prasečí mor, znečišťují uskladněné krmivo.

Hryzec vodní dobře plave, živí se podzemními částmi rostlin a pokud se přemnoží, škodí především na zahradách v okolí vod. Hryzec je pro zahradu pohroma. Nejen že ničí úrodu, ale hlavně poškozuje kořeny stromů a rostlin.

Hraboš polní může také přenášet nebezpečné infekce po kousnutí nebo kontaktu s močí hraboše. Přenáší především horečnaté onemocnění. Působí škody na uskladněných potravinách, ale také na polích, pastvinách nebo v sadech.

Služba "hubení krys a potkanů" u nás patří k nejpoptávanějším variantám deratizačního servisu. Varianty služby:

  • Deratizace hlodavců v rodinných domech.
  • Deratizace hlodavců ve firmách. 
  • Deratizace hlodavců v bytových domech a panelácích.
  • Deratizace hlodavců ve veřejných institucích.
  • Deratizace hlodavců ve skladech potravin.

Cena hubení hlodavců

Ceny hubení hlodavců se odvíjí od rozsahu provedené práce, typu škůdce, stavu zamoření atd. Pokud vás zajímá cena likvidace hlodavců, popište nám prosím ve zkratce svůj problém, popřípadě na zhruba jak velkém prostoru  potřebujete provést hubení a my se vám ozveme s přibližnou kalkulací. Odhad ceny hubení hlodavců vám také sdělíme po bezplatné prohlídce poškozeného místa.

Náklady na deratizaci hlodavců lze částečně snížit pravidelným preventivním provádění deratizace podle frekvence, kterou vám doporučíme.

Máte-li zájem o provedení deratizace hlodavců, neprodleně nás kontaktujte.

Proč zvolit na deratizaci hlodavců právě nás?

Garantujeme plnou spokojenost se službou "deratizace hlodavců Brno". Služba je rychlá, efektivní a bez starostí. Během dlouholeté praxe jsme získali bohaté zkušenosti, díky kterým vás zbavíme škůdců účinně.

Proti škůdcům bojujeme od roku 1998. Máme dlouholeté zkušenosti a známe účinné metody likvidace hlodavců k dokonalosti. Jsme rychlí a práci zvládáme v nejkratším možném čase. Nenecháme vás na holičkách, přijedeme co nejdříve. Plně respektujeme vaše soukromí, a proto zaručujeme absolutní diskrétnost v rámci poskytování služby "hubení hlodavců Brno".

Naše vozidla nemají záměrně polepy, pracovníci mají neoznačené oděvy, všechny prostředky pro deratizaci nosí v neprůhledných obalech, čím že zajištěna maximální diskrétnost při realizaci služby "deratizace hlodavců Brno". Nikdo nepozná, že jsme deratizační firma. Respektujeme vaše soukromí a diskrétnost je důležitým aspektem našich služeb.

 

Na boj se škůdci je tu profesionální krysař – deratizátor. Chráníme vás před nebezpečnými škůdci, staráme se o čistotu vašeho domova. Proto v případě požadavku na účinnou eliminaci hlodavců (myši, krysi, potkani ...) volejte naši firmu.

--------------

Zákazníci hledají tuto stránky na internetu přes výrazy: hubení hlodavců, hubení hrabošů, hubení hryzců, likvidace hrabošů, likvidace hlodavců. Dále také: deratizace hlodavců, deratizace krys, hubení hlodavců Brno, chemnické hubení přemnožených hlodavců, hubení myší a krys, hubení krys a potkanů.

 

Proč hlodavce likvidovat?

Patříte mezi ty, kteří hlodavce moc v lásce nemají? Není se čemu divit. Hlodavci jsou likvidátoři všeho, co máme v domě. Pochutnají si na našich potravinách, ale dokáží i docela rychle zničit podlahy, stěny i nábytek. Největším strašákem jsou však infekční nemoci, které přenáší a jsou životu nebezpečné. Deratizací hlodavců se eliminuje jejich výskyt a snižuje se riziko vzniklých škod, ať už na majetku či na zdraví.

Jak se zbavit hlodavců?

Zbavit se hlodavců není snadné. Rychle se rozmnožují a jsou velmi rychlý. Dokáží šplhat, skákat i plavat, a proto se není čemu divit, když je najdete v bytě panelového domu. Častokrát proplavou vodovodním potrubím až do bytu. Dříve se na hubení hlodavců využívali kočky a psi či různé „pastičky”. Dnes již existující různé přípravky, díky kterým lze dosáhnout rychlé a účinné likvidace. Některé z nich jsou běžně dostupné, ale mohou být při nesprávném použití nebezpečné. Zejména při vyšším výskytu doporučujume využít naše deratizátorské služby. Používáme speciální nástroje a přípravky, které neohrožují děti ani vaše domácí mazlíčky. 

Jak se zbavit hlodavců

Kde a kdy se nejčastěji vyskytují hlodavci?

Hlodavci se nejčastěji stahují do lidských „úkrytů” před zimou. V domácnostech se nejčastěji vyskytují v podzemních prostorách jako jsou sklepy, garáže či zahradní domky. V průmyslovém odvětví chodí nejčastěji za jídlem. V maloobchodech, supermarketech, restauracích, hotelech či v jiných potravinářských výrobnách nejsou neobvyklými návštěvníky.

Proč zavolat deratizátory?

S bojem s hlodavci máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým zvládáme deratizaci škůdců rychle. Svou práci děláme diskrétně a používáme profesionální vybavení. Na každého hlodavce využíváme jiné metody a prostředky. Profesionální deratizací se vyhnete nebezpečné infekční nákaze či útoku pokousání hlodavcem. 

Hubení hlodavců Brno Hubení myší Brno

Související  články

Znalostní báze

Jaké jsou procesy při deratizaci a jak deratizace probíhá? Deratizaci je vhodné provádět 2x ročně. Na jaře (v době populační exploze hlodavců) a na podzim (kdy se hlodavci stahují za teplem a potravou do obydlených objektů).
Potkan a myš domácí je nejčastější návštěvník našich domů. Základní prevence je utěsnění všech skulinek, kterými by se do domu mohli dostat.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus