Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722

Znalostní báze

Prohlédněte si fotografie škůdců a následků jejich nevítané aktivity.
Jaké jsou procesy při deratizaci a jak deratizace probíhá?
Vše o švábech.
Vše, co jste chtěli vědět o štěnicích, ale báli jste se zeptat.
Co je vlastně štěnice?
Kuna je šikovná, dokáže si zvednout střešní tašku a prokouše se parozábranou a izolacemi až na půdu.
Jak molice vypadá?
Nedoporučujeme likvidovat hnízda svépomocí, ale zavolat profi firmu, která je na tuto práci specializovaná (má včelařský oblek a je patřičně vybavena). Proč?
Jak se pozná kousnutí od štěnice? Ano, i takto může vypadat lidské tělo poštípané od štěnic.
Potkan a myš domácí je nejčastější návštěvník našich domů. Základní prevence je utěsnění všech skulinek, kterými by se do domu mohli dostat.
Vesele si žijete v domě či v bytě, nakupujete, uklízíte, ale jednoho dne si všimnete, že s vámi bydlí podivní motýlci. Tak si poletují po místnostech, když je zasáhnete plácačkou, často si uděláte na zdi černý flek – prostě vám znepříjemňují život. Kdo jsou a kde se berou? Jsou to moli, kteří patří mezi škůdce. Zbavit se jich je běh na dlouhou trať. Pojďme si je v krátkosti představit.
O víkendu jedete na svou milovanou chatu. Chcete načerpat sílu, klid a být blíž přírodě. Co když vám je ale příroda blíž, než byste chtěli? O čem je řeč? O nemilém návštěvníkovi dřevin – o červotoči.
Štěnice samotné aktivně migrují jen na malé vzdálenosti. Díky globalizaci, bezproblémovému cestování, člověk štěnice přenáší i na velmi velké vzdálenosti. Štěnice najdete nejen v bytech, domech, ubytovacích zařízeních, ale také např. na veřejných toaletách, v kině, nemocnicích…
Brouci v bytě! Rozhodně nepříjemný úkaz, o kterém ostatní členy rodiny informuje hlasitý výkřik paní domu. Jak se jich zbavit? Vzhledem k aktuálnímu trendu pojídání hmyzu bychom vám mohli poradit – snězte brouky dřív, než vám zamoří celý byt!
Majitelé koček, které mají možnost se pohybovat venku, jistě ten pocit znají. Jako prevenci před ektoparazity, tedy parazity, které najdeme na povrchu těla, koupí kočce obojek. Kočka se po určité době vrátí bez obojku a ještě k tomu s blechou v kožichu. Při troše (ne)štěstí blecha přeskočí na další zvířata u vás doma a kolikrát nepohrdne ani lidmi.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus