Hubení štěnic

MÁTE DOMA ŠTĚNICE? Hubení štěnic spolehlivě!

Snažili jste se štěnice zlikvidovat sami?

Nebo jste chtěli ušetřit a dezinsekce (hubení štěnic) proběhla nedůsledně? Jedině komplexní profesionální zásah vám pomůže.

Dostaneme je všechny! Poradíme vám s prevencí, abyste se do podobné situace už nedostali.

Chci čistý a bezpečný domov

Štěnice hubíme již téměř 20 let a naše zkušenosti vám budou ku prospěchu. Provádíme hubení štěnic, ochranu proti hmyzu. Rychle, levně, diskrétně.

Štěnice je velice obtížný hmyz. Živí se krví. Obvykle žerou v noci, přes den jsou zalezlé v různých trhlinách, štěrbinách. Štěnice se mohou objevit i v místech, kde je „absolutní“ čistota. Štěnice se k vám dostanou jednoduše migrací od sousedů nebo zavlečením. Proto mít doma štěnice není žádná ostuda.

Deratizace Labus vám nabízí 100% záruku kvality na desinsekci štěnic.

Pokud námi aplikované 3 postřiky nezaberou, další naše zákroky máte ZDARMA až do té doby, než bude váš domov dokonale čistý. Pokud máte štěnice v bytě, ideální pro postřik je tzv. křížová metoda. Dezinsekce se provádí u vašich sousedů na patře + sousedi nad a pod vámi.

 

Jedna štěnice nás může bodnout až 500krát za noc.

Poslední dotazy z poradny. Pokud máte podobný problém, kontaktujte mne, poradím vám.

Otázka: Dobrý den, potřeboval bych se zbavit štěnic. Jedná se o dvoupokojový byt v paneláku. Vyskytují se v obou pokojích. Přišel jsem na ně cca před třemi měsíci. Zkoušel jsem postřiky proti hmyzu (včetně štěnic), ale nepomohlo to, stále tu jsou. Denně jich najdu a pobiju cca 2-5. Co poradíte? Díky. M. H.

Odpověď: Dobrý den. Na štěnice bohužel neexistují žádné volně prodejné přípravky které by byly účinné. Je potřeba poptat hlavně firmu, která tomu rozumí a používá kvalitní přípravky na profesionální úrovni, které jsou sice dražší ale účinné. Důležité je také objevit ohnisko( zdroj ) štěnic, které může být hlavně v posteli, pod obrazy, garnýží, pod tapetami, obložení kolem postele, knihovna u postele, poličkami, lištami, štěnice se drží hlavně v posteli a do vzdálenosti 3 m od postele, pokud se přemnoží, tak migruje do ostatních pokojů a velice často i do okolních bytů. Dezinsekce je potřeba po měsíci opakovat a doporučujeme provedení dezinsekce 3 x potom Vám dáme na provedenou dezinsekci záruku.

Otázka: Dobrý den, tak jsme s vámi mluvili, že máme postelové štěnice v ložnici, ale necháme  si raději vše zderatizovat. V úterý ráno (dopoledne) by to bylo možné. Děkujeme a hezkou neděli.

Otázka: Potřebovala bych poradit…. Začalo to asi tím že jsem měla všude možně štípance po těle i to vypadalo podle štípance na komára ale jak je známo v tomto ročním období se vyskytují málo. Potom to přestalo ale stopy po štípancech mám ještě teď a muže to být víc jak 14 dní zpět. Než jsem se začala obávat přítel minulý víkend měl na krku tři velké štípance ale to už ani od komara nevypadalo a jeden na čele.je to skoro týden a má tam červené fleky. Nic méně jsme to začli řešit takže jsem veškeré lužkoviny vyprala včetně povlaku na matraci. A postřikala sprejem na veškerý hmyz. Po vyslečení povlaku jsem z časti která je naspod našli hnědé tečky ale ne po celé časti jen tam kde je hlava a trup.A nechce se mi věřit že bychom měli štěnice. Máme taky psa malé plemeno jezevčík toho pravidelně umýváme. Na hygienu dbám jak psa tak domácnosti. Právě bych řekla až moc a ted jsem se dočetla toto. Pořád sama sebe přemlouvám že to bude něco jiného než štěnice. Já si vlastně nejsem jistá zda-li to jsou štěnice ale nic jiného jsem na internetu nenašla.Také mě přijde že v matraci kde se nachazí ty tečky jsou občas dírky. Když jsem se na matraci podivala z profilu. Také bych měla zmínit že matrace kde se objevili tečky tak leží na zemi.Po vyjmutí z pokoje jsme nic nenašli veškeré diry zasadrovali. Ale žadnej lezoucí hmyz nikde nic není. A ted mi dělá velkej problém tam vubec usnout.

Otázka: Moc Vás prosím o radu. Zda-li podle mého popisu by se mohlo jednat o štěnice či o nějaký jiný druh. A jak dále postupovat. Mohla bych vám zaslat fotografií matrace zda-li se jedná opravdu o štěnice či je to jen náhoda.

Štěnice obrázek
Štěnice obrázek