Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce domů a bytů v Brně

Dezinfekce domů a bytů v Brně

Dostali vás bakterie, viry nebo dokonce koronaviry? Proleželi jste několik týdnů v posteli a teď si lámete hlavu nad tím, jak se efektivně zbavit infekce, která se usídlila va vašem domě či bytě? Nechte to na profesionálech. Během našich dlouholetých zkušeností jsme se naučili, jak efektivně a účinně bojovat s viry. Používáme speciální přípravky, které nejsou běžně dostupné v obchodech. Nakupujeme je ve velkém, a proto s námi můžete i ušetřit. Využíváme moderních technologie, osvědčené u odborníků z celého světa. Jsme rychlí, diskrétní a profesionální. 

 

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc


Proč dezinfikovat byty a domy?

Viry a bakterie se přenáší pomocí kapénkové infekce. Nejčastěji se infekce šíří při kýchání, kašlání či mluvení. Viry se však usazují i na předmětech, na které kapénka dopadla. Po dotyku s infikovaným předmětem dochází k přenosu virů i na ostatní členy domácnosti. Dezinfekce bytu či domu zamezí přenos virů a eliminuje šíření nákazy.


Jak často dezinfikovat byty a domy? 

Dezinfekce by měla být prováděna preventivně i v případě, že nepociťujete příznaky nemoci. Můžete být tzv. přenašeč. O nakažení virem či bakterií nemusíte ani vědět, ale pro rodinu nebezpeční být můžete. Povrchy mohou být infekční různě dlouhou dobu v závislosti na druhu bakterie či viru. Záleží také na druhu povrchu. Některé materiály udržují viry „živé” několik dní, jiné jen pár hodin. Například koronavirus na plastech přežívá až 72 hodin, na mědi pouze 4 hodiny. 


Jaké prostory a věci v bytě lze dezinfikovat?

Bakterie a viry se usazují prakticky všude, kde se pohybujete. Nevyhne se jim kuchyně, koupelna ani ložnice. Zaměřte se zejména na místa, které používáte nejčastěji nebo se jich nejvíce dotýkáte. Patří mezi ně kliky, madla, vypínače či kohoutky. Často se lidé chytají okraje dveří, skříněk nebo židlí. Myslet byste měli také na věci typu mobilní telefon, kartáček na zuby, dálkový ovladač na televizi či hrnek na kávu. 


Jaké materiály v bytě lze dezinfikovat? 

Dezinfikovat můžete dřevo, kov, nerezovou ocel, plast, měď, laminát, textil i potraviny. Dejte si však pozor na přípravky, které používáte. Ne každý volně dostupný prostředek je vhodný na každý materiál. Můžete se stát, že vám poškodí či úplně zničí nábytek nebo zanechá nežádoucí chemikálie.


Proč využít služby dezinfekcí Labus?

Během dezinfekce bytu může dojít k poškození majetku v důsledku nesprávného výběru prostředku či jeho špatného použití. Některou část bytu, domu či předmětu můžete opomenout a virus se bude šířit dál. S naší pomocí se těchto problémů můžete snadno vyvarovat. Používáme profesionální přípravky na různé typy materiálů. Zaručujeme 100% účinnost bez zanechání nežádoucích stop. Neunikne nám žádná skulinka vašeho bytu. Využíváme moderní technologie, které nejsou běžně dostupné. Díky ní můžeme garantovat čistotu a bezpečnost vašeho bytu. 


Jak dlouho trvá dezinfekce bytu?

Doba trvání dezinfekce domu či bytu je určena v závislosti na velikosti prostoru či množství dezinfikovaných věcí. Celkovou dobu dokážeme odhadnout až po specifikaci poptávky. Neváhejte nás kontaktovat.


Můžeme se nakazit vzájemně?

Kromě kvalitních prostředků a moderní technologie, dbáme na snížení rizika vzájemného přenosu virů. Používáme ochranné prostředky jako jsou roušky a respirátory, jednorázové rukavice, ochranné brýle i ochranné oblečení (kombinézy) proti virům.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus