Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Prostorová dezinfekce Brno

Prostorová dezinfekce Brno

Prostorová dezinfekce má smysl. Odborníci se shodují, že kromě nošení jednorázových roušek snižuje riziko nákazy také prostorová dezinfekce. A to nejen v době koronavirové, ale také při přenosu jiných infekčních nemocí jako je chřipka, žloutenka či spalničky. Prostory by měly být dezinfikované ihned při zjištění šíření nákazy, ale také preventivně.

S dezinfekcí prostor příliš dlouho neváhejte a zabraňte šíření včas. Profesionální dezinfekce prostor je účinná, rychlá a jistá. Zavolejte nám a my už se o šíření postaráme.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Proč prostorová dezinfekce?

Viry, bakterie a plísně způsobují šíření infekcí, alergií i závažné onemocnění. Je žádoucí, aby došlo k jejich eliminaci v co možná největší míře. Jako nejúčinnější se ukázala právě prostorová dezinfekce, která zamezí šíření v místech s vysokým výskytem a fluktuací lidí. 


Které prostory dezinfikovat?

Dezinfekci si zaslouží všechny soukromé i veřejné prostory. V soukromé sféře by měli myslet na dezinfekci domácnosti, majitelé bytových jednotek i majitelé soukromých firem, kanceláří či škol. Dezinfekce by měla být prováděna prováděna pravidelně. Nejčastěji jsou dezinfikovány tyto prostory:

 • divadla a kina,
 • školy a školy,
 • veřejné úřady,
 • banky, pojišťovny a jiné instituce,
 • nemocnice, polikliniky a ordinace,
 • veřejné dopravní prostředky (autobusy, vlaky, MHD apod.),
 • sportoviště (stadiony, haly, posilovny, bazény, apod.),
 • wellness centra a salony (masážní studia, kadeřnictví, sauny, lázně apod.),
 • restaurace, kavárny, čajovny a veřejně přístupné podniky,
 • hotely (veškeré místnosti včetně pokojů, kuchyně, haly, recepce apod.),
 • bytové a rodinné domy,
 • obchody, maloobchody, supermarkety a nákupní centra,
 • a spousta dalších.

 

Jak často dezinfikovat prostory?

V ideálním případě by se měla dezinfekce prostor provádět pravidelně. Díky pravidelnosti a prevenci se může zabránit budoucímu velmi rychlému šíření. V případě, že se vyskytne větší počet nakažených, doporučujeme zakročit ihned a zbytečně neotálet. Zavolejte si na pomoc odborníky, kteří bakterie a viry zlikvidují efektivně.


Jaké prostředky používáme pro dezinfekci prostory?

Pro prostorovou dezinfekci používáme polymerovou dezinfekci, která nezanechává žádný zápach. Dezinfekční prostředky nepoškozují materiál a nejsou po nich viditelné stopy např. fleky či viditelný film. Jsou vysoce účinné a efektivní. Pro jejich aplikaci používáme postřikovat, pomocí kterého nanášíme přípravky do všech koutů prostoru. Přípravky neohrožují zdraví lidí, zvířat ani životního prostředí.


Jak dlouho trvá prostorová dezinfekce?

Doba trvání je závislá na velikosti prostoru a náročnosti dle požadavků. Kromě rozprašování dezinfekce po prostoru klademe důraz na dezinfekci předmětů, které jsou spojeny s častým dotykem osob. Jsou jimi kliky, madla, úchyty či tlačítka. 


Proč využít služby dezinfekcí Labus?

Máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme objevili ty nejúčinnější a nejkvalitnější dezinfekční prostředky a technologie. Prostorová dezinfekce probíhá profesionálně, rychle a efektivně. Zákazníky si ceníme, a proto razíme osobní přístup a absolutní diskrétnost. 

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus