Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce kanceláří v Brně

Dezinfekce kanceláří v Brně

Řadíte se mezi firmy, které přesunuli v době koronaviru své zaměstnance na home office? Nebo to váš obor nedovoluje a stále se v kancelářích, výrobních halách či ve skladu setkává příliš mnoho lidí? Dopřejte vašim zaměstnancům bezpečné pracoviště a nechte prostory profesionálně vydezinfikovat. Provádíme jednorázovou i dlouhodobou dezinfekci prostor.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Proč nechat firemní prostory vydezinfikovat?

Důvodů je hned několik. Vysoká fluktuace lidí ve firmě způsobuje rychlejší šíření nejen koronavirů, ale různých typů bakterií a nemocí. Zaměstnanci odchází na nemocenské, které mohou trvat několik dní až týdnů a vy přicházíte o peníze. Pohyb zaměstnanců po firmě i mimo ni nejde uhlídat a častokrát nejde ani omezit. Přes veškeré nařízení, ať už omezení pohybu do některých části firmy či nošení roušky, se viry a bakterie šíří. Z toho důvodu doporučujeme dezinfikovat prostory a chránit své zaměstnance na 100 %.


Jaké firemní prostory dezinfikujeme?

Dezinfekční prostředky a technologie vybíráme tak, abychom byli schopni zajistit dezinfekce všech míst v budově. Provádíme dezinfekci:

 • v kancelářích,
 • v showroomech,
 • ve vstupních halách nebo čekárnách,
 • na chodbách,
 • v šatnách,
 • v sanitárních místnostech,
 • ve výrobních halách,
 • ve skladech,
 • v logistických centrech, 
 • v zasedacích místnostech,
 • v jídelnách,
 • v garáži, 
 • v kolárnách,
 • ve sklepě,
 • a mnohé další.


Jak často dezinfikovat prostory?

Ačkoliv uklízečky provádí ve vaší firmě pravidelný úklid, není to totéž. Plošnou dezinfekci kanceláře od profesionálů doporučujeme dělat pravidelně. Nikdy nevíte, kdy se viry mohou rozšířit. Dezinfekce je účinná cca 3 týdny. Poté by mělo dojít k opětovné aplikaci zejména v nejvíce využívaných místech. 


Jak provádíme dezinfekci prostor? 

Používáme profesionální dezinfekční prostředky, které nejsou běžně dostupné v obchodech. Pracujeme se širokou škálou prostředků, které jsou určeny pro různé povrchy a materiály. Nedochází k žádnému poškození majetku ani zanechání jiných stop jako je viditelný a lepkavý film či skvrny. Dezinfekci provádíme pomocí plošného nástřiku, který se dostane do všech koutů v prostoru. Speciální pozornost věnujeme klikám, madlům, zábradlím, úchytům či jiným předmětům, které jsou spojené s častým dotykem. 

Naše profesionální dezinfekční práce neohrožuje zdraví lidí ani životní prostředí. Naši zaměstnanci používají ochranné obleky a pomůcky, které ve firmách nejsou běžně dostupné. 


Jak dlouho trvá dezinfekce kanceláře?

Doba trvání je závislá na velikosti prostoru a požadavcích. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám sdělíme odhadovanou dobu. Dezinfekce kanceláře provádíme také během víkendu a svátků, kdy se v práci vyskytuje méně osob.


Proč využít služby dezinfekcí Labus?

Používáme pouze nejúčinnější a nejkvalitnější dezinfekční prostředky a technologie, které nejsou běžně dostupné. Máme dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků. Naši práci provádíme profesionálně, rychle, diskrétně a efektivně. Dbáme na vysokou bezpečnost a osobní přístup. Neváhejte nás kontaktovat.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus