Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás

Jak se zbavit nebezpečných hlodavců v domě?

Potkan a myš domácí je nejčastější návštěvník našich domů. Základní prevence je utěsnění všech skulinek, kterými by se do domu mohli dostat.

Také pozor na krmivo pro domácí zvířata a zbytky volně dostupných potravin. Pokud se k vám už hlodavec dostane, většinou vám dobře poslouží klasická natahovací past s návnadou, která myši zlomí vaz. Pastičku vždy dejte do míst, kudy myška nejčastěji cestuje. Poznáte to dle trusu či zbytků roztroušené potravy.

Můžete si také pořídit kočku. Pokud není přešlechtěná, ráda vám od myšek pomůže.

Další alternativou jsou elektrické pasti. Hlodavec uzavře obvod mezi dvěma elektrodami a dostane smrtelnou dávku eletrického proudu. Elektrody jsou ve speciálním izolovaném boxu, takže vaše náhodné poranění nehrozí.

Existují také humánní klece, které hlodavce uzavřou, ale nezraní. Poté ho jednoduše vypustíte zpět do přírody. Musíte ho ale vypustit co nejdříve, stres a dehydratace není problém jen u lidí.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

POZOR! Chycené myši či potkana se nedotýkejte holou rukou, v srsti se většinou nachází mnoho cizopasných organismů, také pozor na riziko infekčních nemocí a především pokousání. Jedy, respektive otrávené návnady u vás doma nedoporučuji. Hrozí nebezpečí otravy třeba vašeho pejska. Také některé přípravky usmrcují velmi pomalu a hlodavcům způsobují velké bolesti.

Pomůže vám myšoplaš? Co to je? Myšoplaš je druh přístroje, který emituje ultrazvuk. Pozor na levné, necertifikované přístroje. Přístroje musí být povoleny hlavním hygienikem ČR. Myšoplaš stojí cca několik set korun a myši z domu vypuzuje, odradí jiné od návštěvy vašeho domu.

Pozor na živé potkany, pokud je zaženete do kouta, většinou zaútočí a kousnou vás. Pak riskujete infekční nemoci – žloutenku, tuberkulózu, salmonelu, tyfus, tularemii…

Podnikatelé a právnické osoby musí provádět pravidelné deratizace! Pokud tuto skutečnost zanedbáte, riskujete pokutu ve výši až 2 miliony korun.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus