Poradím ZDARMA

V PŘÍPADĚ AKUTNÍCH PROBLÉMŮ (POTKAN V KUCHYNI…) VOLEJTE KDYKOLIV. I V NOCI. TEL: +420 608 717 722

VŠE, CO JSTE KDY O DERATIZACI CHTĚLI VĚDĚT, ALE BÁLI JSTE SE ZEPTAT

CO JE VLASTNĚ DERATIZACE?

Deratizací se likvidují nebezpeční hlodavci (potkani, myši, krysy). Likvidace probíhá jak v obytných prostorech, tak ve volné přírodě. Deratizace je důležitá kvůli ochraně lidského zdraví, hlodavci totiž mohou přenášet velmi nebezpečné infekční nemoci.

 

Deratizace, ale i dezinfekce a dezinsekce, je pro mnoho lidí velmi diskrétní téma. Představa, že máte doma potkany, štěnice, šváby či jinou havěť není moc příjemná. CO TOMU ŘEKNOU SOUSEDI?

Pokud máte problém se kterým potřebujete poradit, ptejte se. Kdo vám bude odpovídat? Zkušený deratizátor Tomáš Labus s téměř 20 letou praxí v oboru.

 

Je potkan nebezpečný?

Potkan je velmi nebezpečný. V srsti potkana se většinou nachází mnoho cizopasných organismů, také pozor na riziko infekčních nemocí a především pokousání. Pokud živého potkana zaženete do kouta, většinou zaútočí. Pak riskujete infekční nemoci – žloutenku, tuberkulózu, salmonelu, tyfus, tularemii…

 

Musí bytová družstva provádět pravidelnou deratizaci i pokud potkani v domě nejsou?

Podnikatelé a právnické osoby musí provádět pravidelné deratizace! Pokud tuto skutečnost zanedbáte, riskujete pokutu ve výši až 2 miliony korun.

 

 

Náš příbuzný byl samotář a zemřel v bytě, kde jsme ho našli až po velmi dlouhé době. Potřebujeme byt vyklidit a dezinfikovat. Děláte i takové práce?

Ano. Speciální dezinfekční zásahy provádíme spíše v případě mimořádných okolností, např. prasklá kanalizace, byty po zemřelých nájemnících, což je váš případ, takže zavolejte, domluvíme se na podrobnostech.

 

Potřebuji pomoc