Hubení vos

Hubení vos, sršňů

Jak se zbavit vos? Jak vyhubit vosy, sršně?

Nedoporučuji hubení vos svépomocí, ale zavolat si firmu, která je na tuto práci specializovaná (má včelařský oblek a je patřičně vybavena). Proč?

Můžete narazit na velmi nebezpečnou vosí kolonii, která vás může napadnout a způsobit vážné zdravotní problémy!

Vosa obecná. Vosa útočná. Pokud jste citlivější, může vám jed z vosího žihadla způsobit nejen alergický šok, ale u velmi citlivých jedinců, za určitých okolností, dokonce i smrt. Proto na vosy vždy volejte profesionály. Najdu je a zlikviduji. Rychle, levně, diskrétně. Poradím vám, doporučím to nejlepší řešení.

Jak postupuji?

  1. Nejprve zhodnotím situaci, zvolím nejlepší postup, technologii a připravím místo k zákroku (samozřejmostí je ochranný oblek, seznámení klienta s délkou zásahu, zdravotními riziky a garancí bezpečnosti)
  2. Provedu zákrok a případné další opatření pro vaši bezpečnost.

Poslední dotazy z poradny. Máte podobný problém? Kontaktujte mne!

Otázka: Dobrý den, bydlíme u Olomouce a k balkonu se nám nastěhovaly vosy. Jsou ve výšce cca 15m, jelikož máme dřevěné stropy, začaly se nám dostávat i do bytu. Co s tím máme dělat? Předem děkuji.

Odpověď: Jedná se o vnitřní hnízdo které je potřeba ošetřit dezinfekčním postřikem s dlouho trvajícím účinkem, je důležité přípravek dostat náletovou dírkou do hnízda a kolem hnízda, aby si ten přípravek natahali do hnízda a vnitřně se vyhubila celá kolonie. Vosy než přestanou létat tak to může trvat cca kolem 12 hod od dezinsekčního zásahu.

 

Potřebuji pomoc