Hubení blech

Hubení blech

MÍT DOMA BLECHY JE ASI TAK PŘÍJEMNÉ JAKO MÍT DOMA ŠTĚNICE.

Blechy mohou přenášet nebezpečné mikroorganizmy, štípance od tohoto krvelačného tvorečka dlouho a nepříjemně svědí. Do domácnosti vám blechu nejčastěji přinesou psi a kočky. Není pravdou, že zvířecí blechy na člověka nejdou. Pokud vás kousne blecha, ani zkušený lékař to často nemusí poznat.

Hubení blech je například v porovnání se štěnicemi o poznání snadnější. Blechy jsou mnohem méně rezistentní proti postřikům.

VOLNĚ DOSTUPNÉ PROSTŘEDKY PROTI BLECHÁM JSOU VĚTŠINOU NEFUNKČNÍ, OBSAHUJÍ VELMI MÁLO ÚČINNÉ LÁTKY.

PROTO POTŘEBUJETE DDD FIRMU, KTERÁ POUŽÍVÁ PROFESIONÁLNÍ POSTŘIKY, KTERÉ ZAHUBÍ VŠECHNA VÝVOJOVÁ STÁDIA. ZÁSADNÍ JE TAKÉ VELMI PEČLIVÝ ÚKLID A DEZINSEKCE. LIKVIDACI (DERATIZACI) BLECH DĚLÁME NEJEN V DOMECH A BYTECH, ALE TAKÉ NAPŘ. VE ŠKOLÁCH A NEMOCNICÍCH.

Nejčastější dotaz z naší poradny o blechách.

Otázka: Dobrý den, mám podezření na zamoření bytu blechami (každou chvíli se objevují na posteli a jinde). Jsme už naprosto bezradní. Pravděpodobně pocházejí ze 2 psů, které si koupili nájemníci. Těch psů se zbavím, ale chtěl bych se zeptat co s tou havětí a zda je možné poznat jejich zdroj (zda to jsou opravdu ti psi nebo jinak). Děkuji.

Odpověď: Blecha je velice odolný hmyz který má vývoj z vajíčka, což je problém při likvidaci z důvodu velké odolnosti vajíčka vůči všem přípravkům, z toho důvodu je potřeba zvolit nějaký z profesionálních přípravků s dlouhým reziduálním účinkem a doporučujeme dezinsekci po měsíci zopakovat abychom zasáhli všechna vývojová stádia, po provedení dvou dezinsekcí dáváme záruku. Blecha zvířecí může na člověku bez problému cizopasit. Většinou začnou cizopasit na člověku po úmrtí zvířete ( kočka, pes, morče ).

 

Potřebuji pomoc

 

NA BOJ SE ŠKŮDCI JE TU KRYSAŘ – DERATIZÁTOR. CHRÁNÍM VÁS PŘED NEBEZPEČNÝMI ŠKŮDCI, STARÁM SE O ČISTOTU VAŠEHO DOMOVA.