Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce

Dezinfekce

Poskytujeme služby spojené s jakýmikoli variantami dezinfekce. Dezinfekční služby poskytujeme pro bytové domy, školy, státní instituce, firmy, rodinné domy, přičemž primárně obsluhujeme lokalitu Brno a širší okolí. Pokud máte zájem o službu "dezinfekce Brno", pak nás obratem kontaktujte.

Bojíte se rozšíření a přenosu infekčních nemocí, jako je chřipka, koronavirus nebo žloutenka? Kromě nošení hygienický roušek a rukavic pomáhá dezinfekce prostor. Pomůžeme vám s dezinfekcí vaší domácnosti, ale i veřejných prostor.

Dezinfekce jsou postupy vedoucí ke zneškodnění mikroorganizmů. Tedy nejen plísní, ale i bakterií, virů aj. Dezinfekční zákroky nacházejí uplatnění zejména v zabezpečení hygienické nezávadnosti objektů. Máme zkušenosti s dezinfekcí v prostorech, kde je nezbytná perfektní čistota, stejně tak v místech se zvýšeným výskytem lidí nebo zvířat, ale i v jiných objektech, kde vzniklo podezření na mikrobiologickou kontaminaci.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Kde nejčastěji provádíme dezinfekci?

Nejvíce riziková jsou místa, ve kterých dochází k častému střídání lidí. Dezinfekci provádíme preventivně nebo po zjištění infikovaných osob. Nejčastější realizace:

 • dezinfekce pro mateřské školky, školy včetně odborných a vysokých,
 • dezinfekce pro veřejné úřady,
 • dezinfekce pro firmy a kanceláře,
 • dezinfekce pro obchody, supermarkety, nákupní centra a jiné komerční objekty
 • dezinfekce výrobních hal a skladů,
 • dezinfekce veřejných dopravních prostředků,
 • dezinfekce pro domy, byty a společné prostory obytných domů,
 • dezinfekce garáží.

Výjimkou není ani přenášení virů ve veterinární sféře. Máme zkušenosti s dezinfekcí:

 • drůbežáren,
 • stájí,
 • objektů živočišné výroby v zemědělských družstvech,
 • potravinářských provozů,
 • jatek.

Dezinfekce prostoru | Deratizace Labus BrnoZařízení na dezinfekci prostoru Brno

Jak provádíme dezinfekci prostor a snižujeme riziko přenosu?

Pro dezinfekce veřejných i neveřejných prostor používáme profesionální dezinfekční prostředky. Využíváme nejmodernější přípravky, které nezanechávají skvrny ani nežádoucí nepříjemný chlorový zápach. Dezinfekci provádíme pomocí aerosolové technologie či postřikem. Naše stroje jsou speciálně přizpůsobené k odvedení precizní práce. Dostanou se i do těžko dostupných míst. Jsme schopni dezinfikovat koberce, nábytek i textilní potahy. Prostory se mohou opět začít využívat ihned po zaschnutí dezinfekce. 

Speciální důraz klademe na nejvíce používané části nábytku, jako jsou kliky, dveře, stoly, kohoutky v kuchyňkách, úchyty, výtahy, madla. 

Provádíme profesionální dezinfekční práci, která neohrožuje zdraví lidí, zvířat ani životního prostředí. Dbáme na to, aby se dezinfekční prostředky obsahující chemické látky neaplikovaly do vzduchu a nešířily. 

Dezinfekce proti koronaviru Brno

Účinná dezinfekce prováděná firmou Labus likviduje mikroorganismy, jako jsou plísňové spory, bakterie i viry. Proto se můžete spolehnout, že se postaráme také o koronavirus COVID-19 stejně jako další druhy virů. Virus je nebuněčný organismus a naše účinné dezinfekční prostředky jej spolehlivě zahubí. Zákrok však musí být proveden odborně a důkladně. Nepodceníte-li včasnou dezinfekci kritických prostor, zlikvidujeme virovou hrozbu ještě dříve, než se začne dál šířit. 

Řešíte-li potenciální kontaminaci novým koronavirem COVID-19, neváhejte a obraťte se na nás. Jsme rychlí, spolehliví a profesionální.

 

Cena dezinfekce

Ceny dezinfekce bytů a domů se odvíjí od rozsahu provedené práce. Pokud vás zajímá cena služby "dezinfekce Brno", popište nám prosím ve zkratce svůj problém, popřípadě jak velký dům či byt potřebujete dezinfikovat a my se vám ozveme s přibližnou kalkulací.

Přesný odhad ceny dezinfekce nebo domu vám sdělíme po bezplatné prohlídce poškozeného místa. Máte-li zájem o službu "dezinfekce Brno", neprodleně nás kontaktujte.

--------------

Zákazníci hledají tuto stránky na internetu přes výrazy: dezinfekce Brno, dezinfekce kanceláří Brno, dezinfekce obytných prostor, dezinfekce prostor Brno.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus