Pracujeme zejména v Brně Brno!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Hubení (deratizace) kun

Hubení (deratizace) kun

Víte, že kuna nesmí být týrána či usmrcena? Kunu můžete pouze odchytit a vypustit živou do přírody. Kuny mohou být dobrými pomocníky, pokud se chcete zbavit holubů, zlikvidovat potkany, krtky či jiné hraboše. Mohou však způsobit značné problémy. 

Nenechte si vybílit kurník či rozkousat kabely v autě a zavolejte profíka. Chcete vyhnat kunu z vaší blízkosti? Víme, jak na to v souladu se zákonem.

Jak se zbavit kuny

Jak se zbavit kuny? Není to snadné, ale zkusit to můžete.

 

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
  

Poškození střechy domu a izolace od kunou
Kuna dokáže poškodit střechu domu a její izolaci.

 

Cena zbavení se kun

Cena deratizace kun se odvíjí od rozsahu provedené práce, stavu zamoření atd. Pokud vás zajímá cena deratizace kuny, popište nám prosím ve zkratce svůj problém, popřípadě na zhruba jak velkém prostoru  potřebujete provést hubení a my se vám ozveme s přibližnou kalkulací. Odhad ceny deratizace kuny vám také sdělíme po bezplatné prohlídce poškozeného místa.

Náklady na deratizaci kuny lze částečně snížit pravidelným preventivním provádění deratizace podle frekvence, kterou vám doporučíme.

Máte-li zájem o provedení deratizace kuny, neprodleně nás kontaktujte.

Proč zvolit na deratizaci kun právě nás?

Garantujeme plnou spokojenost se službou "deratizace kun Brno". Služba je rychlá, efektivní a bez starostí. Během dlouholeté praxe jsme získali bohaté zkušenosti, díky kterým vás zbavíme škůdců účinně.

Proti škůdcům bojujeme od roku 1998. Máme dlouholeté zkušenosti a známe účinné metody deratizace kun k dokonalosti. Jsme rychlí a práci zvládáme v nejkratším možném čase. Nenecháme vás na holičkách, přijedeme co nejdříve. Plně respektujeme vaše soukromí, a proto zaručujeme absolutní diskrétnost v rámci poskytování služby "deratizace kun Brno".

Naše vozidla nemají záměrně polepy, pracovníci mají neoznačené oděvy, všechny prostředky pro deratizaci nosí v neprůhledných obalech, čím že zajištěna maximální diskrétnost při realizaci služby "deratizace kun Brno". Nikdo nepozná, že jsme deratizační firma. Respektujeme vaše soukromí a diskrétnost je důležitým aspektem našich služeb.

Víme, jak vyhnat a vypudit kunu. Objednejte si odborníky.

--------------

Zákazníci hledají tuto stránky na internetu přes výrazy: likvidace kun, deratizace kun, likvidace kuny, deratizace kuny, deratizér na kuny, hubení kun, jak na kuny. Dále také: jak se zbavit kun, jak se zbavit kuny na půdě, jak se zbavit kuny ve střeše, jak vyhnat kunu

 

 

Jak poznáte kunu v domě?

Kunu poznáte podle specifického zápachu a výkalů, pomocí kterých si značkují teritorium. Kuna je šelma, která má hebkou srst a má hnědé zbarvení s bílou náprsenkou. Obvykle dorůstá délky 30-50 cm a dožívá se až 12let. Může se stát nežádoucím společníkem v domě i na dlouhou dobu. Je to noční tvor, a proto v noci můžete slyšet například dupání či nepříjemný zvuk.

Čím se živí kuna?

Kuna se živí převážně hlodavci a drobnými savci, ale nepohrdne ani ovocem, plazi či slepicemi. Pokud máte kurník a objeví se u vás kuna, rychle zasáhněte. Kuna může zakousnou všechny slepice anižby je žrala. 

Co může kuna napáchat za škody?

Kromě vyhubení všech slepic v kurníku, může kuna napáchat nemalé škody i na majetku. Dokáže rozkousat tepelnou izolaci, která je součástí stavby i zničit celou půdu. Její výkaly mají specifický zápach, kterého se dlouho nezbavíte. Kromě toho zanechává výkaly i na těžko dostupných místech. Kuna přenáší mnoho nemocí a může vás ohrozit na život. Doporučujeme na odchyt kun zavolat deratizátory, kteří mají bohaté zkušenosti.

Kde se nejčastěji kuna vyskytuje?

Kunu nejčastěji můžete potkat:

  • ve střešních prostorách jako je půda,
  • v blízkosti kurníků,
  • v popelnicích,
  • v motoru automobilu.

Kuna má teritorium obvykle na více místech. Nedivte se, pokud od sousedů uslyšíte, že mají doma kunu. 

Jak se zbavit kuny na půdě, doma nebo v autě?

Existuje řada způsobů, jak se kuny zbavit. Není to však jednoduché a navíc může být i časově náročné. Zahubit kunu je nezákonné, a proto doporučujeme obrátit se na pomoc deratizátora. Máme ověřené postupy a přístroje, které vás dokáží zbavit kuny okamžitě.

Mezi známé postupy patří například:

  • použití chemických přípravků,
  • použití pasti,
  • použití rušiček a odpuzovačů,
  • použití chlorovaného vápna,
  • využití ostatních zvířat (psi, kočky).

Jak se zbavit kuny pomocí odpuzovače kun (hlodavců)

Odpuzovače hlodavců vyhání hlodavce pomocí nepříjemného zvuku, které automaticky mění kmitočet. V deratizaci Labus máme vyzkoušeno několik odpuzovačů a víme, co funguje efektivně. 

Jak používat jed na kuny

Když budete chtít, nejspíš nebudete mít problém si jed na kuny opatřit. Jeho použitím se ale můžete dopustit protizákonného jednání. Zabití kuny je totiž trestné s výjimkou období od listopadu do února, kdy je za určitých podmínek hubení kuny povoleno. Vždy to ale musíte udělat šetrným způsobem a vyhnout se trápení zvířete, třeba v železech. Proto doporučujeme nepoužívat mechanické pasti, ale ani jiné způsoby hubení kun.

Jak na odchyt kun pomocí sklopné pasti

Pokud preferujete radikálnější řešení, zkuste provést odchyt kuny pomocí sklopné pasti. Tu je třeba doplnit pachovou návnadou a až se kuna chytí, odvézt ji daleko od místa, kde škodila.

Pes v domácnosti proti kunám

Pes v domácnosti je jistotou, že se u vás kuna neobjeví. Kuny vycítí, že tohle označkované teritorium již patří někomu jinému. 

Ať už ale zvolíte jakoukoliv metodu vlastnoručního boje s kunou, pravděpodobně to nebude jednoduché. Jde totiž o zvíře mazané a obezřetné, proto vám může připravit spoustu perných chvil.

Jak se zbavit kuny bez starostí? Zvažte, zda nebude přecejen jednodušší svěřit hubení kun profesionálům.

Související  články

Znalostní báze

Jaké jsou procesy při deratizaci a jak deratizace probíhá? Deratizaci je vhodné provádět 2x ročně. Na jaře (v době populační exploze hlodavců) a na podzim (kdy se hlodavci stahují za teplem a potravou do obydlených objektů).
Vše, co jste chtěli vědět o štěnicích, ale báli jste se zeptat. Jak se štěnic zbavit jednou provždy? Po prvním postřiku se po několika dnech objeví štěnice znovu, to je vcelku normální, vylíhnou se totiž z vajíček, která postřik zničit nedokáže, jelikož jsou velmi odolná. Druhý postřik už většinou zabírá na 100 %.....
Štěnice samotné aktivně migrují jen na malé vzdálenosti. Díky globalizaci, bezproblémovému cestování, člověk štěnice přenáší i na velmi velké vzdálenosti. Štěnice najdete nejen v bytech, domech, ubytovacích zařízeních, ale také např. na veřejných toaletách, v kině, nemocnicích…

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.

Rychlost

Deratizace, dezinsekce i dezinfekce jsou mnohdy náročné činnosti, my je ale zvládáme v nejkratším možném čase.

Diskrétnost

Plně respektujeme vaše soukromí, a proto při výkonu naší práce zaručujeme absolutní diskrétnost.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus